A+ A A-

Bomvrije Wachthuis Fort Blauwkapel

Bezoekadres
Bastionweg 2
3566 MK Utrecht

Postadres
Albrecht Thaerlaan 67
3571 EH Utrecht
Telefoon
Alleen op zaterdag
030 271 59 49

 


Grotere kaart weergeven

E-mail adressen

Algemeen

Voor vragen - info@wdzutrecht.nl
Wachtlijst - wachtlijst@wdzutrecht.nl
Verhuur - verhuur@wdzutrecht.nl
Webmaster - webmaster@wdzutrecht.nl
Klachten - klacht@wdzutrecht.nl

 

Speltakken

Bevers - bevers@wdzutrecht.nl

Kabouters - kabouters@wdzutrecht.nl

Esta's - estas@wdzutrecht.nl

Welpen - welpen@wdzutrecht.nl

Scouts (meisjes) - scouts@wdzutrecht.nl

Scouts (jongens) - scouts@wdzutrecht.nl

Explorers - explorers@wdzutrecht.nl

JaapStam - jaapstam@wdzutrecht.nl

LichtjesStam - stam@wdzutrecht.nl

KoshareStam - info@kosharetrail.nl
Zie hier de website van de Koshare Trail

 

Bestuur

Voorzitter - voorzitter@wdzutrecht.nl
Secretaris - secretaris@wdzutrecht.nl
Penningmeester - penningmeester@wdzutrecht.nl
Groepsbegeleider - groepsbegeleider@wdzutrecht.nl

Login or Registreer

LOG IN